قوانین و مقررات استفاده از فودآور:


درگاه فود آور مفتخر است تا خدمات خود را به همشهریان شیرازی ارائه نماید. خواهشمندیم پیش از استفاده از این درگاه، قوانین زیر را به صورت کامل مطالعه نمایید. این قوانین به صورت کامل در این بخش منتشر شده اند و ممكن است در بازه های زمانی مختلف تغییر كنند. لذا لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین سایت به بخش “قوانین سایت” در صفحه اصلی مراجعه کنید.

مطالب و صفحات درگاه www.FoodAvar.ir تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد .
در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت كاربر حذف خواهد شد.
هنگامی که رستوران، سفارش غذای شما را دریافت کرد ممکن است با شما تماس گرفته شود؛ در صورت عدم پاسخگویی شما، رستوران مختار است سفارش شما را رد نماید. لذا در صورت عدم امکان پاسخ گویی با موبایل،ارائه یک شماره جایگزین در زمان سفارش الزامیست.
سایت فودآور نماینده ای برای برقراری ارتباط بین مشتریان آنلاین و رستورانهای فروش غذا در شیراز است و لذا مسئولیتی در قبال کیفیت غذا و نحوه ی ارسال سفارش عهده دار نیست. کیفیت غذا بر عهده ی رستوران مورد نظر می باشد و هر گونه شکایت، درخواست و اظهار نظر در مورد کیفیت و نحوه ی ارسال غذا به مدیریت مربوطه منتقل خواهد شد.
مقصود از واژه ی رستوران می تواند آشپزخانه های طبخ غذا نیز باشد.
قیمت ها در منوی هر رستوران روزانه به روز می شوند قیمتی که در زمان قطعی شدن سفارش مشتری در سایت منظور گردیده است، معتبر می باشد.
هنگام ثبت هر سفارش، یک رسید آنلاین و یک E-mail حاوی سفارش ثبت شده برای شما فرستاده می شود. درمواردی که به بیش از یک رستوران سفارش ارسال می شود، به ازای هر رستوران برای شما رسید آنلاین بصورت جداگانه فرستاده خواهد شد.
زمانی که یک سفارش ثبت می شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت.
در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد، لطفا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده واین امکان وجود دارد تا تحت تاثیر شرایط خارج از رستوران این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد.
افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا 72 ساعت کاری مستردد خواهد شد و یا در صورت درخواست خود کاربر وجه پرداختی همان لحظه به اعتبار شخص در سایت اضافه می گردد.
مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
تمامی سفارشات اینترنتی غذا در سایت فودآور آرشیو می شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود.
مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است.
در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.
سایت فودآور امکان ایجاد واعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.
همه متن ها، طرح های گرافیکی و کد های HTML جزو اموال فودآور به حساب می آیند و هر گونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت درگاه فودآور ممنوع میباشد و پیگرد قانونی در پی دارد.
فودآور این حق را برای خود محفوظ می دارد تا پیگیری های لازم را در چارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کابران این حق محفوظ است تا بتوانند از طریق شماره 32338582-071 و یا ایمیل Info@FoodAvar.ir مراتب هرگونه سوء استفاده را اطلاع دهند.
فودآور این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بصورت مستقل ، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.
در هر بازدید شما این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند، لذاتوصیه میشود برای هر بار استفاده از وب سایت مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید.